5 lipca 2013

Dzisiaj jest ten dzień!

Bielizna na wyjątkowe chwile, która jest tak ładna, że szkoda jej używać na co dzień. Komplet lepszej pościeli czy przepiękny zestaw filiżanek, który czeka na specjalne okazje, aby postawić je na stole. Świeczki, które z odpaleniem czekają na odpowiedni moment, który tak na prawdę nie nadchodzi, choć świeczki stoją już kilka lat i prawdopodobnie się nie doczekają, za to co miesiąc trzeba ścierać z nich kurze.

Źródło

Tak naprawdę, to odpowiedni moment aby tego wszystkiego użyć, czego do tej pory nie wyjmowałaś z szafy, bo czekałaś na lepsze chwile, jest właśnie TERAZ.

Wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień. 
Celebruj każdą chwilę, bo każda może być wyjątkowa.
Nie czekaj na chwilę szczęścia, weź chwilę i uczyń ją szczęśliwą!

To samo tyczy się ubrań, które są brzydkie, za małe lub z jakąś wadą, a szkoda Ci ich wyrzucić. To jak jesteś ubrana, wpływa na Twoje samopoczucie. Nie pozwól, aby ubrania pogarszały Twój humor. Wyrzuć je ze swojego życia. Zastąp radością i pięknem, rzeczami, w których czujesz się atrakcyjna!

Nawet jeżeli nigdzie nie wychodzisz w ciągu dnia, to ubierz się ładne, zrób dyskretny makijaż i zobacz, że wtedy Twój dzień będzie lepiej wyglądał, bo wzrośnie Twoja pewność siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...